Zawody 2012

             Zawody Strażackie 2012r.

    Dnia 09 września 2012 roku rozegrały się gminne zawody sportowo –pożarnicze na boisku w Poniecu. Naszą jednostkę reprezentowały trzy drużyny.

1.  Młodzieżowa Drużyna Dziewcząt w składzie:Skrzypczak Angelika, Kołodziej Laura, Chwat Dominika, Poprawska Michalina, Markowska Wiktoria, Przewoźna Klaudia, Karlińska Aneta, Juskowiak Paulina, Michalska Paulina .

2.  Młodzieżowa Drużyna Chłopców w składzie:Sikorski Przemysław, Kmiecik Wojciech, Przewoźny Mikołaj, Sikorski Krystian, Kasprzak Albert, Nowacki Bartosz, Skrzypczak Eryk, Piotrowski Paweł, Domagała Wojciech.

3.  Seniorzy Grupa „A” w składzie: Dudkowiak Rafał, Giera Kamil, Kaczmarek Daniel, Dudkowiak Mariusz, Kaźmierczak Krzysztof, Paszkowiak Bartosz, Spychaj Marek, Danielczak Bartosz, Drewniak Piotr.

    Zawody przebiegały w miłej i sympatycznej atmosferze zawodnicy starali się jak najlepiej wypaść i udało im się to. Bo każda z drużyn znalazła się na podium. Drugie miejsce zdobyła Młodzieżowa Drużyna Chłopców a trzecie Młodzieżowa Drużyna Dziewcząt i Seniorzy. Dzięki całotygodniowym ćwiczeniom mogli tak dobrze wypaść. Duże uznanie należy się osobą, które prowadziły te zajęcia jak i zawodnikom.  

Stronę odwiedziło 2165466 osób.
realizacja 2011: studio fabryka