Aktualności

25 czerwca 2017

Zakończenie roku szkolnego w przedszkolu w Łęce Wielkiej

Dnia 23.06.2017 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w przedszkolu w Łęce Wielkiej. Udział w nim wziął sekretarz gminy pan Marcin Pazdaj. Na samym pani dyrektor Grażyna Pierzchała powitała wszystkich serdecznie przybyłych na tą uroczystość .Następnie odbyły się występy dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych. Po części artystycznej odbyło się wręczenie dyplomów oraz drobnych upominków dla dzieci za zbiórkę kasztanów , baterii i góry grosza. Również rodzice otrzymali dyplomy w podziękowaniu za całoroczną prace na rzecz przedszkola . Sekretarz gminny podziękował wszystkim za dobrą współpracę i życzył miłych i spokojnych wakacji. Po części oficjalnej dzieci udały się do sal ze swoimi paniami i rodzicami. I tak minął kolejny rok szkolny 2016/2017.

» czytaj więcej..
19 czerwca 2017

Zapraszamy na I Rodzinną Rowerówkę

Zapraszamy na I Rodzinną Rowerówkę dnia 25 czerwca br. o godz.13:00. Zapisy u pani Anny Brzeskot Łęka Wielka 1.

» czytaj więcej..
19 czerwca 2017

Procesja do czterech ołtarzy w Łęce Wielkiej

W kościele ,w Łęce Wielkiej jak już stało się tradycją, w niedzielę po Bożym Ciele odbywa się tu uroczysta msza a po niej procesja do czterech ołtarzy. W tym roku po raz pierwszy odprawił ją nowy proboszcz ksiądz Jacek Toś. Ołtarze są przygotowywane przez mieszkańców wsi Łęka Wielka, Kopania i Bogdanek. Co roku są inne i niepowtarzalne . Pogoda również była słoneczna nic nie zakłóciło tej pięknej uroczystości.

» czytaj więcej..
19 czerwca 2017

Zawody Wędkarskie -Łęka Wielka 2017

W niedziele 18. Czerwca br. Rozegrały się zawody wędkarskie na stawie w Łęce Wielkiej. Organizatorem zawodów był pan Czesław Małecki. Wędkarze przystąpili do rywalizacji od wczesnych godzin rannych. Ocena ich polegała na zważeniu ilości złowionych ryb. Klasyfikacja była następująca: pierwsze miejsce zdobył Paweł Stachowiak, drugie Stanisław Schoenwaelder , trzecie Jarosław Kołodziej, czwarte Józef Nowak a piąte Tadeusz Masląka. Wędkarze dostali drobne upominki. Życzymy im dalszych sukcesów wędkarskich.

» czytaj więcej..
07 czerwca 2017

SZCZEPIENIE PSÓW PRZECIW WŚCIEKLIŹNIE

Dnia 09.06.2017 roku od godz.17:00 odbędzie się obowiązkowe szczepienie psów przy świetlicy w Łęce Wielkiej. Koszt szczepienia 20 zł.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 2104205 osób.
realizacja 2011: studio fabryka