Aktualności

13 grudnia 2017

Spotkanie Mikołajkowe w Łęce Wielkiej 2017

Dnia 7 grudnia br. odbyło się w godzinach popołudniowych spotkanie Mikołajkowe dla dzieci z sołectwa Łęka Wielka . Dzieci przybyły ze swoimi rodzicami i babciami nawet te najmniejsze w wózeczkach. Spotkanie prowadzili animatorzy z grupy TUMKO - TEAM. Były przeprowadzone różne gry sprawnościowe oraz tańce .Dla najmłodszych był kącik maluszka gdzie najmłodsze dzieci mogły po bawić się klockami oraz poduszeczkami. Na zakończenie spotkania każde dziecko otrzymało podarek od Mikołaja oraz robiono sobie zdjęcia z nim. Mimo zimna na dworze atmosfera na sali była ciepła i miła

» czytaj więcej..
12 grudnia 2017

Zaproszenie na Spotkanie Świąteczne w Łęce Wielkiej

Będzie nam miło, jeśli przyjmiecie Państwo zaproszenie na Spotkanie Świąteczne, które odbędzie się 17 grudnia 2017r. o godz. 14:00 w sali wiejskiej w Łęce Wielkiej. Organizatorzy.

» czytaj więcej..
09 grudnia 2017

NIEZWYKŁY PREZENT Z OKAZJI MIKOŁAJEK

Z okazji Mikołajek, rodzice z grupy teatralnej AGRAFKA przygotowali dla swoich pociech przedstawienie pt. „SMERFY”. Sprawili tym niezwykłą przyjemność dużym i małym. Całe przedsięwzięcie owiane było wielką tajemnicą i dopiero w dniu występu dzieci dowiedziały się, jakie talenty ukrywają ich rodzice. Z dumą i ogromną radością obserwowały swoich bliskich, którzy wcielili się w role mieszkańców smerfnej wioski. Nie zabrakło też Gargamela, Klakiera i Hogaty. Bajka dobrze się skończyła, dlatego, że wszyscy postanowili żyć w zgodzie i przyjaźni. Cały występ został nagrodzony gromkimi brawami, a gratulacji nie było końca. Rodzice biorący udział w przedstawieniu byli bardzo wzruszeni miłym przyjęciem i wyrazami uznania ze strony pracowników przedszkola, a przede wszystkim dzieci. Dziękujemy rodzicom za wspaniałą inicjatywę i iście mistrzowską grę aktorską. Ten oryginalny prezent na długo pozostanie w pamięci maluchów. Przygotowała: Dorota Kaźmierczak Zdjęcia do obejrzenia w galerii przedszkola.

» czytaj więcej..
09 grudnia 2017

Spotkanie z Mikołajem Biskupem

W środę dnia 6 grudnia br. podczas mszy roratniej w kościele w Łęce Wielkiej dzieci odwiedził Mikołaj Biskup.Było to wielkiej zaskoczenie dla wszystkich ponieważ pierwszy raz dzieci zobaczyły innego Mikołaja niż znały..Dzieci dostały drobny upominek oraz zostało zrobione pamiątkowe wspólne zdjęcie.

» czytaj więcej..
03 grudnia 2017

Zaproszenie na spotkanie mikołajkowe

Sołtys wraz z Radą Sołecką zapraszają wszystkie dzieci do 10 roku życia na spotkanie „ MIKOŁAJKOWE” ,które odbędzie się 07.12.2017 roku o godz. 16:00 w świetlicy wiejskiej Łęką Wielka Dla wszystkich, nie tylko tych małych będą atrakcje.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 2165478 osób.
realizacja 2011: studio fabryka